راحتی و آسایش با وب اپلیکیشن نصاب بانی گارد

یکی از اپلیکیشن های طراحی شده برای سیستم امنیتی بانی گارد، وب اپلیکیشن نصاب بانی گارد. در طراحی این سیستم الویت شرکت بانی ناب، راحتی و آسایش و قابلیت استفاده ساده از آن در مقایسه با نمونه های خارجی مشابه است. این نرم افزار یک وب اپلیکیشن است که نصاب سیستم امنیتی بانی گارد میتواند آن را بر روی کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و یا گوشی همراه خود باز نماید و تنظیمات سیستم امنیتی را انجام دهد.

امنیت

وب اپلیکیشن  به گونه ای طراحی شده است که به استثنا بار اول، در هر بار ورود نصاب و دسترسی به تنظیمات، تایید مالک سیستم نیاز باشد. همچنین نحوه ارتباط بانی گارد با این وب اپلیکیشن نیز به گونه ای است که نصاب حتما باید در محل پنل مرکزی نصب شده حضور داشته باشد و نمی تواند از هر نقطه ای، به تنظیمات سیستم دسترسی داشته باشد. لایه های امنیتی متعدد نیز از دیگر قابلیت های این سیستم است.

راحتی و آسایش

الویت طراحان بانی ناب در طراحی وب اپلیکیشن  راحتی کار با وب اپلیکیشن در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی بوده است. بانی گارد محصولی است که تنظیمات بسیار زیادی برای هر بخش دارد. حجم این تنطیمات به قدری زیاد است که کمتر کسی می تواند ادعا کند به کل تنظیمات آن، تسلط دارد. بنابراین نصاب در هنگام نصب و فعال سازی آن، باید بتواند به راحتی تنظیمات مورد نیاز مشتری خود را پیدا و ایجاد نماید. در همین راستا در فرایند طراحی و تولید وب اپلیکیشن، تنظیمات به گونه ای قرار گرفته اند که نصاب در هر لحظه بدون اینکه در سیستم گمراه شود، بتواند آن را پیدا نماید.

قابلیت های گرافیکی وب اپلیکیشن نصاب بانی گارد

طراحی زیبا و استفاده از ترکیب رنگی متفاوت از دیگر قابلیت های وب اپلیکیشن نصاب بانی گارد است. المان ها و رنگ های به کار رفته در این اپلیکیشن به گونه ای هستند که چشم را خسته نمی کنند و افراد می توانند بدون هیچ دغدغه ای ساعت ها با آن کار کنند.

  • تنظیمات کاربران
  • تنظیمات عمومی سیستم
  • تنظیمات ارتباطی سیستم

هر یک از این بخش ها شامل دو دسته تنظیمات ساده و پیشرفته هستند. در بسیاری از مواقع نصاب می تواند سیستم را با تنظیمات ساده، نصب و فعال نماید. تنظیمات پیشرفته تنها در در برخی موارد خاص از قبیل بانک ها، موزه ها و …. به کار می آید که نصاب می تواند بسته به نیاز، آن ها را تغییر دهد.

اطلاعات وب اپلیکیشن نصاب بانی گارد از کجا می آیند؟

وب اپلیکیشن نصاب می تواند اطلاعات هر پنل بانی گارد را جداگانه دریافت کند و اطلاعات مربوط به همان پنل را نمایش دهد. این قابلیت باعث می شود حافظه دستگاهی که وب اپلیکیشن بر روی آن تنظیم شده است، پر نشود و نصاب بتواند با خیالی راحت و آسوده تمام تنظیمات و تغییرات دلخواه را ایجاد نماید.

با استفاده از وب اپلیکیشن نصاب بانی گارد، نصاب می تواند کلیه تنظیمات مورد نظر خود را در مسیری که توسط اپلیکیشن طراحی شده است، ایجاد نماید.

بخش های موجود در وب اپلیکیشن نصاب بانی گارد

وب اپلیکیشن نصاب بانی گارد از بخش های مختلفی تشکیل شده است که مهم ترین آنها عبارتند از:

  • تنظیمات پارتیشن ها و اتاق ها
  • تنظیمات دستگاه ها