با تیم بانی گارد بیشتر آشنا شوید 

شرکت بانی‌ناب پردازش(BNP) به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه فناوری‌های نوین (IoT وM2M)، قابلیت تولید محصولات یکپارچه را در کلاس جهانی با کیفیت تضمین شده دارا می باشد. متخصصان شرکت بانی‌ناب پردازش با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و ترکیب آن با دانش و توانمندی‌های بومی اقدام به تولید سیستم‌های نوآورانه و محصولات پلتفرمی همچون سیستم کنترل و مانیتورینگ، هشدار و امنیت می‌نماید. درباره بانی گارد باید به استحضار  رساند که  یکی از محصولات شرکت بانی پردازش سیستم مدیریت هشدار بانی گارد میباشد.

بانی گارد/بانیگارد/سیستم امنیتی یکپارچه/سیستم هشدار یکپارچه/سیستم مدیریت هشدار

واحد سخت افزار Hardware

واحد سخت افزار شرکت بانی ناب، با بررسی دقیق نیازهای مشتری و تحلیل محصولات مشابه، فعالیت می کند. متخصصین سخت افزار و الکترونیک شرکت بانی ناب با ساخت نمونه های پروتوتایپ و انجام انواع آزمایشات محیطی، آزمایشگاهی و میدانی، از کارکرد صحیح محصولات مطمئن می شوند و سپس آن را روانه بازار می کنند.

واحد برنامه نویسی Front End

واحد برنامه نویسی سمت کاربر شرکت بانی ناب، با استفاده از تکنولوژی Angular پروژه های مورد نیاز را انجام میدهد. این واحد با انجام تست های فنی دقیق و با استفاده از روش Agile، می تواند براساس نیاز مشتریان، با کیفیت ترین محصولات را ارائه دهد.

بانی گارد/بانیگارد/سیستم امنیتی یکپارچه/سیستم هشدار یکپارچه/سیستم مدیریت هشدار
بانی گارد/بانیگارد/سیستم امنیتی یکپارچه/سیستم هشدار یکپارچه/سیستم مدیریت هشدار

واحد برنامه نویسی Back end

واحد برنامه نویسی سمت سرور شرکت بانی ناب، با استفاده از پلتفرم برنامه نویسی جاوا، از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کند. این واحد با استفاده از روش Agile، می تواند خود را به سرعت با نیاز مشتریان به روز نماید و کیفیت محصولات را به بهترین شکل ممکن بالا برد.