نرم افزار ادمین مانیتورینگ بانی گارد

نرم افزار ادمین بانی گارد، مناسب برای شهرک های صنعتی، مجتمع های تجاری و …. است. با استفاده از این نرم افزار مدیر کل مجموعه یا مسئول اصلی حراست مجموعه می تواند به کاربران نرم افزار مانیتورینگ بانی گارد، دسترسی مشاهده دستگاه های مختلف متصل به مجموعه را دهد. هر واحد مستقر در مجموعه می تواند سیستم بانی گارد مستقل خود را داشته باشد و حراست مجموعه تنها قادر به مشاهده وضعیت آن ها است. اطلاعات می تواند بر روی سرور داخلی مجموعه یا سرور خارجی قرار گیرد. مدیر مجموعه می تواند آن را به دلخواه و حسب نیاز آن را منطقه بندی و ناحیه بندی کند. می تواند دوربین های امنیتی مورد نظر را به بانی گارد معرفی کند.

ویژگی های نرم افزار ادمین مانیتورینگ بانی گارد 

بانی گارد/بانیگارد/سیستم اعلام هشدار

ادمین مانیتورینگ بانی گارد

نرم افزار ادمین مانیتورینگ بانی گارد، برای طراحی مانیتورینگ بانی گارد طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار، مدیر مجموعه می تواند سطح بندی مجموعه خود را داشته باشد. با تعریف منطقه ها و ناحیه های مختلف، مدیر می تواند دستگاه های مختلفی که توسط نصاب به سیستم معرفی می شوند را در منطقه مورد نظر قرار دهد. کاربران نهایی سیستم مانیتورینگ، نگهبانان و نیروی حراست مجموعه خواهند بود. بنابراین کاربرانی که مدیر می تواند تعریف کند، نمی توانند تغییراتی در سیستم امنیتی دهند.

جهت ارتباط و مشاوره با متخصصین بانی گارد از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید .

برای مشاوره و ارتباط با متخصصین شرکت بانی ناب پردازش، فرم تماس را تکمیل نمایید و درخواست خود را تشریح فرمایید. در اسرع وقت درخواست شما را مطالعه می کنیم و پاسخ می دهیم.

بانی گارد/بانیگارد/سیستم امنیتی یکپارچه/سیستم هشدار یکپارچه/سیستم مدیریت هشدار