اپلیکیشن موبایل بانی گارد

اپلیکیشن همراه بانی گارد، در دو نسخه اندروید و IOS می تواند ابزاری برای مدیریت سیستم مدیریت هشدار بانی گارد باشد. با استفاده از این اپلیکیشن کاربر می تواند هر پارتیشن را جداگانه مسلح یا غیر مسلح نماید. در صورت بروز آلارم، محل دقیق آن و سنسوری که آلارم را تشخیص داده است را مشاهده کند. این اپلیکیشن از طریق اینترنت با دستگاه ارتباط بر قرار می کند. کاربر می تواند همه تاریخچه هشدارها و اتفاقات ورودی خروجی ها را مشاهده کند. تنظیمات بانی گارد با استفاده از وب اپلیکیشن نصاب بانی گارد انجام می شوتد و در اپلیکیشن همراه بانی گارد، تنها مسلح/غیر مسلح کردن سیستم، مشاهده وضعیت خروجی ها و ورودی ها، عملیات کلی اتفاق می افتد.

ویژگی های اپلیکیشن موبایل بانی گارد

بانی گارد/بانیگارد/سیستم اعلام هشدار

اپلیکیشن موبایل بانی گارد

با استفاده از اپلیکیشن موبایل بانی گارد، می توان وضعیت خروجی ها را عوض کرد و بر روی آنها کنترل داشت. در واقع با استفاده از این اپلیکیشن می توان چراغ ها یا کولر را روشن خاموش کرد؛ درب پارکینگ و در ورودی را باز و بسته کرد؛ یا هر نوع خروجی ای که در سیستم وجود دارد را فعال و غیر فعال کرد. همچنین می توان وضعیت همه ورودی ها و مکان و موقعیت آن را نیز دید. آلارم ها و رویدادها و تاریخچه آن ها را نیز مشاهده نمود. با استفاده از این اپلیکیشن می توان هر پارتیشن را در سه حالت Full، Sleep و At Home مسلح نمود و ورودی ها و خروجی های نیز براساس نوع مسلح کردن و تعریفی که نصاب در هنگام نصب انجام داده است، تغییر وضعیت می دهند.

جهت ارتباط و مشاوره با متخصصین بانی گارد از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید .

برای مشاوره و ارتباط با متخصصین شرکت بانی ناب پردازش، فرم تماس را تکمیل نمایید و درخواست خود را تشریح فرمایید. در اسرع وقت درخواست شما را مطالعه می کنیم و پاسخ می دهیم.