نرم افزار نصاب بانی گارد

اپلیکیشن نصاب بانی گارد نرم افزاری قوی برای نصب و سفارشی سیستم امنیتی بانی گارد است. با استفاده از این نرم افزار نصاب سیستم می تواند کلیه تغییرات مد نظر خود را اعمال کند و مطابق نیاز مشتری، سیستم امنیتی را برنامه ریزی نماید. زیبایی و سادگی این نرم افزار اصلی ترین قابلیت آن است. نصاب می تواند به سادگی با این نرم افزار شروع به نصب و سفارشی سازی سیستم امنیتی بانی گارد نماید. همچنین با استفاده از این نرم افزار نصاب می تواند سیستم را آزمایش نماید. از جمله ویژگی های این نرم افزار، داشتن یک نقشه کلی از معماری کلی سیستم امنیتی است.

ویژگی های نرم افزار نصاب

بانی گارد/بانیگارد/سیستم اعلام هشدار

نرم افزار نصاب بانی گارد

با استفاده از نرم افزار نصاب بانی گارد، نصاب می تواند همه ورودی ها و خروجی های متصل به سیستم را تنظیم کند. همچنین می تواند فضاسازی های سیستم امنیتی از قبیل، پارتیشن ها و موقعیت را نیز تنظیم نماید. همچنین نصاب می تواند مشخصات خود و نگه دارنده را در سیستم ادیت و ذخیره نماید. نصاب در صورت نیاز می تواند با مراجه به قسمت آزمایش نرم افزار، از سالم بودن اتصالات و سیم بندی ها و درست کار کردن ورودی ها و خروجی ها، اطمینان حاصل کند.

جهت ارتباط و مشاوره با متخصصین بانی گارد از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید .

برای مشاوره و ارتباط با متخصصین شرکت بانی ناب پردازش، فرم تماس را تکمیل نمایید و درخواست خود را تشریح فرمایید. در اسرع وقت درخواست شما را مطالعه می کنیم و پاسخ می دهیم.