نرم افزار مانیتورینگ سیستم اعلام هشدار بانی گارد

نرم افزار مانیتورینگ سیستم اعلام هشدار بانی گارد، می تواند در مجتمع های تجاری، شهرک های صنعتی، شهرک های مسکونی، فضاهای دانشگاهی و …. مورد استفاده قرار گیرد. نرم افزار مانیتورینگ سیستم اعلام هشدار بانی گارد می تواند همزمان به چندین دستگاه بانی گارد متصل شود و حسب نیاز مشتری، اطلاعات را به سرور داخلی و یا سرور بیرونی محیط ارسال نماید. پروتکل های امنیتی روی بانی گارد مانع از نفوذ سیستم های مخرب به بانی گارد شده و بانی گارد را در برابر هر گونه تهاجمی ایمن می کند. با استفاده از این سرویس، مدیر شهرک مسکونی یا مجتمع تجاری یا ….، می تواند دسترسی به تمام سیستم های امنیتی نصب شده در مجموعه را داشته باشد و به افراد مشخص، دسترسی دیدن دستگاه های بانی گارد مشخص را دهد.

ویژگی های نرم افزار مانیتورینگ بانی گارد 

بانی گارد/بانیگارد/سیستم اعلام هشدار

 مانیتورینگ بانی گارد

کاربران مانیتورینگ بانی گارد باید قبلا در ادمین بانی گارد توسط مدیر مجموعه تعریف شده باشند و دسترسی آن ها مشخص شده باشد. کاربران با ورود به مانیتورینگ بانی گارد می توانند کلیه دستگاه هایی که مدیر مجموعه قبلا دستگاه را برای آن ها تعریف نموده است، مشاهده کنند. تاریخچه هشدارها و رویداد ها را ببینند. تصویر دوربین های موجود در آن ناحیه را به صورت زنده دریافت کنند. این سیستم مناسب برای مسئولین حراست و نگهبانان طراحی شده است. به همین علت کاربران این سیستم نمی توانند تغییراتی روی دستگاه بدهند و تنها می توانند وضعیت هر دستگاه را مشاهده نمایند.

جهت ارتباط و مشاوره با متخصصین بانی گارد از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید .

برای مشاوره و ارتباط با متخصصین شرکت بانی ناب پردازش، فرم تماس را تکمیل نمایید و درخواست خود را تشریح فرمایید. در اسرع وقت درخواست شما را مطالعه می کنیم و پاسخ می دهیم.